Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ronaldo kapet sërish në shoqërinë e tranvestitëve?

May 28
19:49 2016

E kush nuk e njeh Ronaldon? Luis Nazario de Lima është shpallur një ndër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave. Madje ai është quajtur “Fenomeni i futbollit”. Prej disa vitesh Ronaldo është larguar nga futbolli por vazhdon akoma të flitet për jetën e tij private. Ka bërë shumë bujë, kohë më parë, lajmi i futbollistit për marrëdhëniet me tranvestitë.

Fjalë, të cilat janë rikthyer përsëri pas zbulimit të një fotoje ku shfaqet “fenomeni” në shoqërinë e dy vajzave. Por vajzat që shoqërojnë Ronaldon në  këtë foto thuhet se janë tranvestit. Mesa duket “fenomeni” hoqi dorë nga futbolli, por jo nga zakoni i vjetër.

kilda

Komento
Etiketimet
Shperndaje