Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rona Nishliu surprizohet në Tiranë…

Rona Nishliu surprizohet në Tiranë…
December 13
15:19 2016

Këngëtarja Rona Nishliu ndodhet në Tiranë, pasi do të jetë një nga anëtaret e jurisë së talent show-t “The Voice of Albania”. Por në kryeqytetin shqiptar, këngëtarja është përballur në rrugë me një surprizë të këndshme.

Ajo ka takuar nga kodrat e liqenit shkrimtarin e mirënjohur shqiptar Ismail Kadare. Kadare shëtit shpesh në këtë zonë të Tiranës, sa herë që vjen në Shqipëri.

Edhe këngëtarja e hitit “Suus” duket shumë e lumtur nga ky takim./Blitz.al

?

A photo posted by Rona Nishliu (@rona1shliu) on

Komento

Shperndaje