Blitz

 Breaking News

Romantiku Elgit Doda i thotë “mirmëngjes” Kleas me një letër dashurie

Romantiku Elgit Doda i thotë “mirmëngjes” Kleas me një letër dashurie
November 06
10:18 2019

 

Që nga momenti që bënë publike lidhjen e tyre Elgit Doda dhe Klea Huta janê thuajse të pandarë

Çifti ka nisur prej kohësh bashkëjetesën dhe vazhdimisht tregojnë se janë të dashuruar kokë e këmbë.

Romantizmi është më shumë se prezent në jetën e dyshes, dhe besojeni ose jo por më romantiku mes tyre duket të jetë Elgiti.

Vetë Klea ndau me ndjekësit në InstaStory një surprizë të bukur nga partneri. Nëse mendoni se ka ikur koha e letrave të dashurisë e keni shumë gabim!

Elgiti i ka shkruar Kleas një letër ku i shpreh dashurinë në mënyrën më të ëmbël:

“Mirëmëngjes dashni, të dua çdo ditë e më shumë, të kam gjithçka”- i shkruan Elgiti.

E ku ka më mirë se të zgjohesh me mesazhe të tilla! /Blitz.al/

Share