Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Romanca e re e Mariah Carey… me balerinin e saj!

Romanca e re e Mariah Carey… me balerinin e saj!
December 01
17:44 2016

Kohët e fundit, Mariah Carey është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave rozë me jetën e saj private.

Pas ndarjes nga partneri i saj miliarder, Carey thuhet se është në një marrëdhënie me balerinin e saj, Bryan Tanaka, ish- bashkëpunëtor i Beyonce-s. Tanaka ka qenë pjesë e turneut të këngëtares së njohur, por mesa duket mes tyre ka lindur një ndjenjë dashurie gjatë kësaj kohe.

Ata të dy janë parë nën shoqërinë e njërit-tjetrit në plazhet e Hawaii-t, ku edhe janë parë duke u puthur. “Të dy po notonin dhe ai e mori në krahë e tentoi ta puthte. Ajo, nga ana tjetër, u hodh në krahët e tij dhe u përkulën duke u puthur”, – kanë thënë burimet pranë ET online. /Blitz.al/

mariah-carey-and-bryan-tanaka-in-hawaii-1

mariah-carey-and-bryan-tanaka-in-hawaii

15284993_1166407116773733_9101413155525967075_n

Komento
Shperndaje