Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Roberti i “zë vendin” Norës

Roberti i “zë vendin” Norës
November 01
14:37 2016

Nora Istrefi mbrëmjen  e djeshme ka qenë e ftuar në një nga “club”-et e Tiranës për të festuar natën e Halloween-it.

Por përveç saj, në skenë është ngjitur edhe Robert Berisha dhe duket se publiku e ka pritur mjaft mirë. Para pak minutash ai ka postuar një foto në Instagram, në të cilën shkruan: “Faleminderit Tirana!”.

Edhe pse e ftuar ka qenë Nora, Roberti është ngjitur në skenë për kënaqësinë e tij dhe të fansave. Mesa duket, mbrëmjen e djeshme ai i ka zënë skenën Norës në një ndër “club”-et më në zë të kryeqytetit./Blitz.al/

jo

Shperndaje