Blitz

 Breaking News

Robert Berisha sot më shumë se kurrë tregon se është një bashkëshort i përkushtuar

Robert Berisha sot më shumë se kurrë tregon se është një bashkëshort i përkushtuar
March 08
15:29 2017

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë martuar prej pak vitesh. Edhe pse janë diskutuar shpesh në media për ndarje të mundshme, Nora gjithnjë i ka mohuar thashethemet duke treguar kështu se dashuria e tyre është më e fortë se kurrë. Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë me fansat e Instagram-it dhuratën që i ka bërë bashkëshorti për ditën e gruas. Bëhet fjalë për një buqetë me lule dhe një parfum që ia ka bërë ditën akoma edhe më të bukur Norës.

Çifti u martua në vitin 2014 dhe vitin e kaluar sollën në jetë vajzën e quajtur Renee./Blitz.al/

Share