Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Robert Berisha poston foto nga fëmijëria, tani e kuptuam kujt i ngjan Renee

Robert Berisha poston foto nga fëmijëria, tani e kuptuam kujt i ngjan Renee
July 10
10:17 2018

Mbrëmjen e djeshme këngëtari i njohur Rober Berisha ka postuar disa foto të fëmijërisë të tij. Por ajo ç’ka ne kemi vënë re nga këto foto është pikërisht ngjashmëria që ka vogëlushja e tij Renee me të.

Duke u hedhur një sy këtyre fotove mund të themi qartësisht se Renee është tamam Roberti i vogël. Zakonisht vajzat ngjajnë nga baballarët dhe Roberti e Renee sapo na i vërtetuan këtë gjë.

Epo mund të themi se ai duhet të ndihet shumë krenar për këtë fakt, e kush nuk do të donte që fëmija të ishte një kopje e tij.

Robert Berisha

Renee

 

 

Komento
Shperndaje