Blitz

 Breaking News

Robert Berisha me këtë foto u jep një herë e mirë fund thashethemeve për ndarjen

September 09
11:03 2016

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një ndër çiftet më të përfolur në showbizz-in shqiptar.

Prej disa kohësh është aluduar për ndarjen e tyre, gjë që çifti nuk e ka pranuar asnjëherë.  Madje, nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, ata tregojnë se janë një familje e lumtur.

Para disa orësh Roberti ka postuar një foto në Instagram ku shihet për krah Norës. Mesa duket  ai është ndier mjaft nostalgjik në ato momente. Roberti ka shkruar në foto inicialet e tyre N.R. si dhe vitin  2009 kur është bërë fotoja.  Një kujtim shumë i bukur i çifti kur kanë qenë më të rinj.

Pavarësisht spekulimeve të medias, ata tregojnë që jetojnë prej vitesh një histori të lumtur dashurie./Blitz.al/

rob

Share