Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Robert Aliaj: Kush është Bleona Qereti?!

Robert Aliaj: Kush është Bleona Qereti?!
November 28
22:01 2016

Artisti Robert Aliaj befason gjithnjë me komentet e tij. Pas kërcimit të Dj Vicky-t dhe partneres së tij Jessy, moderatorja Alketa Vejsiu e ka pyetur anëtarin e jurisë, Robert Aliaj nëse i dukeshin paruket e Jessy-t si ato të Bleona Qeretit dhe përgjigjja e Aliajt ishte: “Kush është Bleona? Mos është një bionde, studente e gjimnazit “Ismail Qemali”?”

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i moderatores Vejsiu, duke thënë: “Berti, Bleona më shkroi nga Amerika, i ka ajo ilaçet e kujtesës tënde”.

Nuk e dimë nëse Bleona do të reagojë me ndonjë status në rrjetet sociale për këtë koment të Robertit, pasi këngëtarja seksi nuk ngurron t’u përgjigjet (madje edhe ashpër) atyre që ironizojnë figurën e saj. /Blitz.al

 

Shperndaje