Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Robbie Williams pendohet: Nuk mund të lëviz dot fytyrën…

Robbie Williams pendohet: Nuk mund të lëviz dot fytyrën…
October 18
16:45 2016

Këngëtari Robbie Williams bën “mea culpa” dhe numëron problemet nga përdorimi i tepërt i botoksit.

“Nuk mundem më të lëviz fytyrën. Kam përdorur botoks dhe kam bërë ndërhyrje në mjekër”, – është shprehur këngëtari në një intervistë të dhënë rreth raportit me trupin e tij.

Williams, 42 vjeç, është një ndër personazhet VIP të penduar për ndërhyrjet në imazhin e tyre.

Mesa duket, rikthimi në skenë me albumin e ri “The Heavy Entertainment Show” e ka vënë në lëvizje Robbie Williams, për të tentuar të mbulojë sadopak vitet që kalojnë, rrudhat e moshës apo kilet e tepërta. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje