Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Robbie Williams do të ribashkohet me grupin “Take That” për 25 vjetorin e tij

Robbie Williams do të ribashkohet me grupin “Take That” për 25 vjetorin e tij
September 27
12:30 2016

Robbie Williams ka njoftuar se do të bashkohet me ish-grupin e tij “Take That” për 25-vjetor.

Këngëtari u largua nga grupi, sepse dëshironte të bënte karrierë solo. Pasi e arriti këtë do të ribashkohet me shokët e tij Gary Barlow, Mark Owen dhe Howard Donald për një turne së bashku.

Robbie është shprehur se ishte krenar për arritjet e grupit dhe e quante veten “anëtar lundrues”.

I pyetur nga “The Sun”, këngëtari ka thënë: “Unë nuk mendoj se do të ndodhë  vitin e  ardhshëm, por mendoj se do të presim dhe do të shohim kur rrugët tona të përplasen”./Blitz.al/

Shperndaje