Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rob Kardashian: Shpëtova nga diabeti, shëndeti im është përmirësuar

Rob Kardashian: Shpëtova nga diabeti, shëndeti im është përmirësuar
October 07
10:29 2016

Rob Kardashian së fundmi ka filluar të kujdeset për peshën dhe shëndetin e tij.

Rob shtoi shumë në peshë kur  vuante nga depresioni dhe madje ai pati probleme edhe me diabetin. Tashmë  ka zbuluar se shëndeti i tij është përmirësuar dhe nuk vuan më nga diabeti. Rob falënderon Blac Chyna-n që i ka qëndruar pranë dhe e ka ndihmuar për t’u përmirësuar . Ata kanë vendosur të rifillojnë një jetë të re.

“Ne dëshirojmë që të marrim një shtëpi më vete nga familja ime, dua të rifilloj jetën me Blac dhe fëmijën tonë. Jam i lumtur që shëndeti im është përmirësuar”,- ka thënë ai./Blitz.al/

Shperndaje