Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rob Kardashian merr hak! Poston numrin e Kylie Jenner në Twitter

Rob Kardashian merr hak! Poston numrin e Kylie Jenner në Twitter
September 27
10:17 2016

Rob Kardashian ka marrë hak me motrën e tij Kylie Jenner, sepse ajo nuk ftoi të fejuarën e tij, Blac Chyna, në një “Baby Shower”.

Ai ka shkruar në Twitter: “Ju nuk ftoni nënën e fëmijës tim në “Baby Shower”, po mundoheni të ma hidhni mua? Ju ka ikur mendja!”

Më pas ai ka postuar një tjetër status duke shkruar numrin e Kylie-t, i cili rezulton se nuk ishte i disponueshëm dhe si përfundim ka bërë një tjetër shaka duke shkruar: “Kylie, më vodhën adresën ose ka shkruar qeni i Rob-it”.

Mesa duket kjo ka qenë një shaka e Rob-it, por nuk është pritur shumë mirë nga fansat, kurse Kylie nuk ka reaguar për këto postime./Blitz.al/

Shperndaje