Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rob Kardashian dhe Black Chyna, në pritje të një fëmije

Rob Kardashian dhe Black Chyna, në pritje të një fëmije
May 06
21:36 2016

Rob dhe Chyna janë lidhur në janar mes shumë polemikash në familjen Kardashian. Në prill ata kanë shpallur fejesën dhe vetëm disa ditë më pas vijnë me lajmin se Chyna është shtatzënë. Black Chyna ka një djalë 3 vjeç me Tyga-n dhe tani është në pritje të fëmijës të dytë me Rob Kardashian.

Çifti e ka dhënë lajmin nëpërmjet postimit të një emoji në Instagram. Mesa duket, Chyna ka bërë realitet dëshirën e nënës të saj, e cila vetëm pak kohë më parë ka thënë: “Dua një tjetër nip dhe Kardashianët do të detyrohen të lënë zemërimin nëse hyn një fëmijë në lojë. Unë dhe Kris do të jemi gjyshet e atij fëmije”.

bl

Etiketimet
Shperndaje