Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rob Kardashian dhe Blac Chyna vendosin për dasmën dhe emrin e fëmijës

Rob Kardashian dhe Blac Chyna vendosin për dasmën dhe emrin e fëmijës
August 18
09:36 2016

Rob Kardashian dhe Blac Chyna kanë njoftuar se dasma e tyre do të bëhet vitin tjetër, sepse nusja dëshiron që të ketë format perfekte përsëri pas lindjes së foshnjës. Blac dhe Rob kanë menduar të bëjnë një dasmë tradicionale dhe më pas të nisen për muaj mjalti.

Një tjetër dëshirë e Rob është që emri i fëmijës të filloj me “K” për të ndjekur traditën e Kardashianëve, gjithashtu djali i Blac ka emrin King dhe sipas tyre ai është “K” fillestar dhe “K” i dytë është duke ardhur. Çifti nuk ka vendosur për emrin e fëmijës, por e sigurt është që do të ketë shkronjën “K”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje