Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rob Kardashian dhe Blac Chyna do të martohen së shpejti

Rob Kardashian dhe Blac Chyna do të martohen së shpejti
June 23
18:18 2016

Rob Kardashian dhe Blac Chyna kanë ecur me hapa shumë të shpejtë. Ata u fejuan në prill, Black Chyna ngeli shtatzënë dhe tani ata kanë vendosur të martohen në korrik. Disa burime të brendshme kanë thënë se çifti ka vendosur të bëjë dasmë përpara se të lindë fëmija.

Nga burimet thuhet se Kylie Jenner mund të jetë një nga shoqërueset e nuses. Chyna dhe Kylie tani kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën. Ceremonia e martesës së tyre do të zhvillohet në një vend të ngrohtë, por për momentin vendi nuk bëhet publik.

Rob është shumë i lumtur që do të martohet me Black Chyna-n dhe që  familja Kardashian e pranoi këtë lidhje.

 

 

Etiketimet
Shperndaje