Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora, shik si në vitet ’60

Rita Ora, shik si në vitet ’60
November 12
15:02 2016

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë të zhveshur, seksi dhe shumë ekstravagante. Por këtë herë Rita Ora na ka vërtetuar që di të jetë edhe klas.

Ja tek e shohim në këtë foto të “Daily Mail”, teksa është fotografuar në Los Angeles teksa ka darkuar me miqtë e saj. 25- vjeçarja kishte veshur një këmishë shumë të madhe stil i viteve ’60 dhe duket në formë të shkëlqyer.

Retro chic! Rita's trademark blonde locks were swept up in a dramatic chignon with plenty of volume, while a deep side fringe framed her face

Bukuroshja nga Kosova ka premtuar së shpejti  albumin e saj të ri, ndërkohë që ka lançuar edhe linjën e saj të të brendshmeve “Tezenis”./Blitz.al

Shperndaje