Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora provoi të vishte streçet më transparente dhe tani të gjithë po flasin për të

Rita Ora provoi të vishte streçet më transparente dhe tani të gjithë po flasin për të
February 02
09:55 2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, së fundi është komentuar shumë për veshjen e saj ekstravagante në rrjete sociale dhe në media. Dhe jo më kot, pasi ajo ka vendosur të guxojë shumë herë me lakuriqësinë. Mirëpo, ndonëse këtë herë duket që nuk ka qenë aspak e paramenduar nga ajo, paparacët kanë arritur të fotografojnë një moment pasi ajo ka mbaruar palestrën e duke hipur në makinë shihen shumë qartë vithet e saj.

Fotoja ka bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë janë duke komentuar faktin nëse këngëtarja ka veshur ose jo mbathje poshtë streçeve të sportit.

Megjithatë, Rita Ora nuk është ndikuar aspak nga komentet në rrjet dhe i ka lënë në indiferencë, ndërkohë që ka postuar një urim për miken e saj Beyonce që është në pritje të ëmbël. Me këtë ajo hedh poshtë edhe dyshimet që nisën se ajo dhe çifti Beyonce – Jay Z nuk kishin më një marrëdhënie të mirë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje