Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora poston një foto nga shtrati, ndjekësit e “kryqëzojnë”: “Postove foto pas aktit seksual!”

Rita Ora poston një foto nga shtrati, ndjekësit e “kryqëzojnë”: “Postove foto pas aktit seksual!”
November 18
10:07 2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, përveç suksesit në muzikë është edhe një ndër figurat më të ndjekura në Instagram me më shumë se 10 milionë ndjekës. Nisur nga kjo, Ora preferon të provokojë herë pas here, duke postuar fotografi të cilat bëjnë zhurmë.

Pikërisht zhurmë ka bërë këngëtarja me foton që ka postuar vetëm disa orë më parë në Instagram. Ajo shfaqet në krevat, e mbështjellë me një peshqir dhe në foto duket edhe krahu i një mashkulli. Nisur nga këto detaje, një sërë ndjekësish e kanë kritikuar Ritën se kjo e fundit ka postuar foto pas aktit seksual dhe kjo nuk është diçka e hijshme për një këngëtare si ajo.

rita-ora

Mirëpo, Rita Ora, pa ua vënë veshin, as nuk e ka fshirë fotografinë, por ka vazhduar të postojë e qetë në llogarinë e saj në Instagram. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje