Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora pas suksesit të këngës “Anywhere” vjen me versionin e dytë të saj

Rita Ora pas suksesit të këngës “Anywhere” vjen me versionin e dytë të saj
December 12
20:14 2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka qënë  në qëndër të mediave për flirtet e saj por edhe projektet e reja të cilat janë pëlqyer e pritur shumë mirë nga publiku.

Së fundmi ajo ka publikuar një këngë e cila ka patur shumë klikime dhe është dëgjuar në të gjithë botën. Po flasim për “Anywhere” dhe pas suksesit që pati , ka ardhur nga Rita Ora  një version i ri për të gjithë fansat e saj që e kanë dëgjuar e klikuar pafund këtë këngë.

Rita ka publikuar në Instagramin e saj përformancën në BBC Radio ku këndon versionin e ri.

Part 2!!! Anywhere out now!! Xx

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Part 2  Anywhere out now!! – ka shkruar Rita

Ka patur shumë komente në lidhje me këtë nga fansat e këngëtares por të shumtë ishin ata që pëlqenin versionin e parë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje