Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora nis xhirimet e filmit të ri…

Rita Ora nis xhirimet e filmit të ri…
November 05
18:40 2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka nisur një tjetër projekt të rëndësishëm në karrierën e saj. Ajo është fotografuar në Romë, në shesh-xhirimin e filmit të saj të ri, “Wonderwell”.

26-vjeçarja ka realizuar një look retro si ai i viteve 1920, që duket se i shkon së tepërmi me karakterin e saj. Ora duket shumë entuziaste teksa lexon edhe skenarin e filmit të ri.

Shumë shpejt këngëtarja e hitit “Hot right now” pritet të publikojë edhe albumin e saj të ri, duke premtuar se do të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor. /Blitz.al

In character: Rita Ora, 26, was recently pictured hard at work on the set of her new film Wonderwell in Rome, ItalyStyle queen: She sported a short and sleek vintage hairstyle, with its waves held in place by a large hair clip

Shperndaje