Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora në një lidhje të re?

Rita Ora në një lidhje të re?
August 03
22:34 2016

Rita Ora ka qenë shpesh protagoniste në mediat shqiptare dhe të huaja, jo vetëm për suksesin e saj në muzikë por edhe për lidhjet dashurore. Pak minuta më parë ajo ka ndarë me fansat njo foto ku shfaqet e përqafuar me një mashkull. Bëhet fjalë për këngëtarin Sam Smith. Të dy duken mjaft të afërt, teksa këngëtari e ka përqafuar dhe e puth Ritën në faqe. Mos ndoshta ka diçka më shumë se sa një shoqëri mes dy këngëtarëve? Nuk është vetëm fotoja ajo çfarë mund të na çojë në këtë aludim, por edhe dedikim që Rita ka shkruar :
“Surpriza më e bukur është që të pash ty. Më mungove. Një nga më të mirët”
Kujtojmë se kohët e fundit në media ëhstë shkruar për një lidhje të mundshme mes këngëtares dhe Lewis Hamilton megjithatë ende nuk ka një konfirmim nga ana e tyre./Blitz.al/

Shperndaje