Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora me bikini transparente, xhiro me varkë në kanalet e Amsterdamit

Rita Ora me bikini transparente, xhiro me varkë në kanalet e Amsterdamit
May 24
13:07 2018

E angazhuar së fundmi me turneun e saj “The Girls” Rita Ora ka gjetur kohë për disa çaste pushimi dhe ka lundruar me varkë në kanalet e Amsterdamit e veshur me bikini komplet transparente. Gjithçka u publikua menjëherë në profilin e Instagramit të saj dhe  dhe ka arritur të marrë mbi 300 mijë pëlqime.

 

I nisur zyrtarisht nga Glasgow turneu i gjatë i këngëtares shqiptare ka shëtitur në Manchester, Londër, Paris. Amsterdam dhe pikërisht nga Hollanda kanë ardhur këto foto seksi për fansat e saj .

Turneu është qujatur “The Girls” për shkak të bashkëpunimit të fundit të Rita Orës me Cardi B, Charli XCX dhe Bebe Rexha e cila ngjalli jo pak dinamika.

/Blitz.al/

 

 

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje