Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora, mahnitëse në filmin e ri “Wonderwell”!

Rita Ora, mahnitëse në filmin e ri “Wonderwell”!
November 15
14:42 2016

Edhe pse Rita ka vendosur të bëjë pak pushim në muzikë, pjesëmarrjet e saj në kinematografinë hollywood-iane janë shtuar.

Pas “Fifty Shades of Grey”, ku artistja luan rolin e motrës së Dorian Grey-t, Rita do të shfaqet edhe në filmin “Wonderwell”, i cili po xhirohet në San Gimignano, Itali.

Ajo është fotografuar nga paparacët gjatë xhirimeve të hënën dhe duket mjaft seksi me veshjen e saj. E veshur me një pallto lëkure, çizme lëkure dhe me unaza të errëta, këngëtarja e R.I.P duket se do të jetë një nga personazhet më të bukur të filmit. /Blitz.al/

3a64ba3300000578-0-image-a-46_1479208886318 3a64be0d00000578-3937830-image-a-47_1479209958069

Shperndaje