Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora bën zgjedhjen e duhur, ja me kë darkon

Rita Ora bën zgjedhjen e duhur, ja me kë darkon
March 01
18:12 2017

Nuk janë të rralla herët kur këngëtarja e njohur, Rita Ora, ka shprehur dashurinë për prindërit e saj, të cilët kanë sakrifikuar mjaftueshëm për t’i dhënë Ritës dhe motrës së saj jetën që ato kanë tashmë.

Mbrëmjen e kaluar, krijuesja e “Shine Your Light” është parë bashkë me mamanë e saj, Vera Sahatçiu, duke dalë nga një darkë vetëm në një nga restorantet e Londrës.

Ajo që bie në sy te dy shqiptaret (përveç ngjashmërisë) është fakti që ato duken mjaft të lidhura me njëra-tjetrën. Eh, këtu nuk vlen shprehja popullore “Më e mirë ëma se e bija”, por “Si e ëma, edhe e bija”. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje