Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rita Ora arrin 11 milionë ndjekës në Instagram. Ja surpriza që ka për fansat

Rita Ora arrin 11 milionë ndjekës në Instagram. Ja surpriza që ka për fansat
January 17
17:14 2017

Rita Ora ka arritur plot 11 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. Kjo gjë e ka gëzuar shumë këngëtaren, e cila duket se ka bërë një surprizë për ndjekësit e saj.

Rita ka bërë një foto shumë sensuale, ku shihet me reçipeta dhe sipër gjoksit të saj ka vizatuar 11 m, që nënkupton pikërisht numrin e tyre. Por nuk mbaron këtu, për këta 11 milionë njerëz Rita ka edhe një puthje plot dashuri.

Në këtë foto mund të themi se këngëtarja duket seksi dhe vërtet joshëse./Blitz.al/

Komento
Shperndaje