Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikthimi ndryshe i Chris Brown

Rikthimi ndryshe i Chris Brown
November 11
17:16 2016

Ju kishte marrë malli për Chris Brown? Epo, ne kemi një lajm shumë të mirë për të gjithë ata që pëlqejnë muzikën e këngëtarit amerikan.

Chris do të kthehet shumë shpejt, por mbi të gjitha do të kthehet me një muzikë të mirë dhe pa erotizëm. Të paktën kështu ka thënë në Instagram-in  e tij.

Ai ka postuar në profilin e tij në Instagram një video, ku shkruan: “Do të filloj të bëj më shumë muzikë të vërtetë për zonjat. Do të sjell muzikë të vërtetë. Nuk do të jetë gjithmonë muzikë për k*rvat dhe prostitutat. Dua të prek shpirtin tuaj fillimisht”.

Ndërkohë, në video shfaqet Chris Brown në studion e tij muzikore, nga dëgjohet një nga këngët e reja që Brown mund të publikojë. Mezi po presim Chris!

Only previews, just so y’all know I stay in the cut!!!

A video posted by 1 YOU ❤️ 2 HATE (@chrisbrownofficial) on

Just teasing y’all! Sorry

A video posted by 1 YOU ❤️ 2 HATE (@chrisbrownofficial) on

Komento
Shperndaje