Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikthehet Sia, por me një album të vjetër

Rikthehet Sia, por me një album të vjetër
October 21
16:31 2016

Ashtu siç kishte lajmëruar edhe më parë, Sia ka publikuar një version të ri të albumit “This Is Acting” ditën e sotme dhe mund të themi se është gjithçka donim për këto ditë vjeshte.

“This Is Acting Deluxe Edition” është një risjellje e albumit të 2016-s, por disa ndryshime të vogla si remix-i i Alan Walker, “Move Your Body” dhe 7 këngë të reja, të tilla si Jesus Wept, Confetti e Midnight Decisions.

Ky është një nga projektet më të suksesshme të këngëtares australiane, e cila ka prodhuar hite si “Cheap Thrills”, “Alive” e “Birds Set Free”. /Blitz.al/

sia-this-is-acting-deluxe-2016

Komento
Shperndaje