Blitz

 Breaking News

Rikthehet “Friends”, seriali i preferuar i miliona shikuesve

Rikthehet “Friends”, seriali i preferuar i miliona shikuesve
February 22
11:41 2020

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry dhe David Schwimmer kanë rënë dakord për një ribashkim të veçantë që do të nisë në maj.

Yjet e “Friends” do të kthehen me një speciale që do të gëzojë miliona fansa në mbarë botën.

Lajmi i bukur është dhënë nga vetë aktorët të cilët kanë publikuar një foto  në Instagram ku tregua se po ndodh ribashkimi.

“Friends” seriali komik i vitit 1994 ishte një nga sitcom-et më të njohura dhe më të dashura në historinë e televizionit i cili vazhdon të dniqet edhe në ditët e sotme.

Vendimi i rikthimit të 6 aktorëve protaginst është padiskutim lajmi më i mirë për të gjithë ndjekësit besnik të “Friends”.

 

View this post on Instagram

 

It’s happening… ⁣ ⁣ ⁣ @hbomax⁣ @courteneycoxofficial⁣ @lisakudrow⁣ @mleblanc⁣ @mattyperry4⁣ @_schwim_

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Share