Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikthehet Britney Spears. Kush e detyron të bëjë “Ooh”?

Rikthehet Britney Spears. Kush e detyron të bëjë “Ooh”?
July 15
15:50 2016

Pritja për një këngë të re nga Britney Spears përfundoi.

Këngëtarja 34-vjeçare ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Make Me”, në bashkëpunim me reperin G-Eazy. “Dua thjesht të më bësh të lëviz sikur nuk kam zgjidhje tjetër/Sikur ke një punë për të bërë”, – këndon Spears në këngë. “Dua thjesht të më çosh në “çati”, diçka sensacionale. Dhe më bëj të them ooh, ooh…”.

Me kaq mund të kuptojmë se kjo këngë është e duhura për takimet pas orës 9.00 të darkës ose pas mesnate.

“Make Me” është kënga e parë e albumit të 9-të të Britney-t, pas single-it “Pretty Girls” me Iggy Azalea. Albumi i saj i fundit i përket vitit 2013, “Britney Jean” dhe përfshinte këngë si “Work Bitch” dhe “Perfume”.

Shperndaje