Blitz

 Breaking News

Rikthehen Jennifer Aniston dhe Brad Pitt?  Pushime së bashku në liqenin e Comos

Rikthehen Jennifer Aniston dhe Brad Pitt?  Pushime së bashku në liqenin e Comos
September 04
08:20 2018

Për muaj me radhë po flitet se Brad Pitt dhe Jennifer Aniston mund të jenë rikthyer dhe kjo ka qenë pjesë e lajmeve te mediave të huaja të cilat kanë publikuar edhe foto të dyshes.  Prestigjozja australiane “New Idea” shkruan se të dy do të jenë së bashku me vajzën e Pitt dhe Angelina Jolie në shtëpinë e Clooney në liqenin e Como-s.

Gazetat e përjavshme australiane dhe amerikane shkrujanë se Pitt dhe vajza e tij do të nisen përpara dhe  Aniston aktorja do të mbërrijë më vonë pasi po meret me xhirimet e filmit “Murder Mistery” . Clooney thuhet se është mjaft i lumtur që do ti presë ato e sidomos pas lajmeve për një ri bashkim të tyre.

Revista gjithashtu konfirmopn se ata kanë “rinovuar” edhe njëherë premtimet që i kanë dhënë njeri-tjetrit dhe këtë po e bëjnë pikërisht në 18-vjetorin e martesës së tyre. “In Touch” shkruan se çifti do të nisin qëndrimin e tyre në Itali me një pushim në vilën e Clooney e më pas në do të zhvillojnë një udhëtim dy-javor në të gjithë Italinë.

Çifti shkruajnë mediat e huaja po kalojnë kohën së bashku sikur mos të ishin ndarë asnjëherë dhe sigurisht këtë herë nuk do ta humbin aq lehtë njëri-tjetrin.

/Blitz.al/

 

 

 

 

Share