Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikja ka një këshillë për të gjitha vajzat që vishen si ajo në stadium

Rikja ka një këshillë për të gjitha vajzat që vishen si ajo në stadium
October 10
12:48 2016

Ish-pjesëmarrësja e “Big Brother”, Rike Roci, u shndërrua në një nga femrat më të komentuara gjatë kampionatit të futbollit “Euro 2016”.

Pjesëmarrja e saj në stadium gjatë ndeshjeve të Kombëtares Shqiptare bëri që ajo të konsiderohej një ndër tifozet më seksi të këtij kampionati. Fotot e saj me një kanotiere të zezë duke bërë shqiponjën qarkulluan në shumë portale ndërkombëtare. Mëngjesin e sotëm, Rikja ka postuar një status në Facebook duke u shprehur se të gjitha vajzat tashmë po vishen si ajo kur shkojnë në stadium. Megjithatë, sipas Rikes, kur ajo është veshur me kanotiere të zezë dhe të hapur ka qenë verë dhe shumë vapë ndërsa tani është ftohtë. Rikja ka një këshillë për të gjitha vajzat që vishen si ajo në stadium.
“Tani gjithë gocat në Shqipëri, kur ikin në stadium ikin me kanotiere të zezë dhe të hapur… Të paktën kur e bëmë ne ishte verë dhe shumë vapë. Kujdes se tani është ftohtë”- shkruan Rikja në Facebook.

 

r1

r2

Shperndaje