Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rihanna super seksi në plazhet e Caicos

June 07
13:22 2016

Ajo është një nga femrat që investon shumë në punën e saj, por pavarësisht faktit, Rihanna gjithashtu e shijon si duhet kohën e pushimit. Këngëtarja 28-vjeçare dhe shoqja e saj e ngushtë, Melissa Forde, kanë postuar në Snapchat momente gjatë pushimeve në plazhet e Caicos.

Në foto, Riri shfaqet seksi në plazh duke mbajtur një shishe birrë në dorë. Në një tjetër post ajo  na tregon trupin e saj dhe të pasmet, me një bikini ngjyrë blu, gjatë një dushi në ambientin jashtë plazhit. Për një trup të tillë, Riri  ka pranuar se nuk ushtrohet aq sa do të dëshironte, por trajneri i saj është një “bishë” dhe e bën që “ta paguajë”  këtë fakt.  Rihannën do të mund ta shihni në turin e saj më 17 qershor në Amsterdam.  Shfletoni galerinë për të parë pushimet aktuale të këngëtares.

Shperndaje