Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rihanna prezanton linjën e “Fenty Puma”

Rihanna prezanton linjën e “Fenty Puma”
September 07
16:43 2016

Rihanna ka prezantuar koleksionin e saj “Fenty Puma”, i cili ka bërë mjaft bujë këtë javë.

“Fenty Puma” fillimisht është prezantuar  përpara disa muajsh dhe këtë javë  kjo linjë gjendet në Bregdorfs, New York. Në inaugurimin e saj, Rihanna duket në super formë e veshur bardhë e zi nga “Fenty”. Përveç muzikës, këngëtarja është shprehur se dizenjimi i veshjeve është një tjetër preferencë e saj.

Në Bregdorfs kanë qenë pjesëmarrës shumë njerëz të njohur, miq të Rihannës dhe njerëz kuriozë për të parë ose për të blerë veshjet e “Fenty”./Blitz.al/

rihanna

 

Komento
Shperndaje