Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rihanna ofendohet gjatë koncertit në Detroid

March 29
21:09 2016

Rihanna vazhdon turneun e saj të sukseshëm dhe është shumë e lumtur që albumi i saj i ri “Anti” po pritet mirë. Por lumturia e saj është zbehur gjatë koncertit në Detroid. Një nga fansat ka filluar të hedhë para në skenë gjatë kohës që Rihanna po këndonte “Pour it up”. Riri ka qenë gjithmonë shumë e dashur me publikun, por shakaja e admiruesit të saj nuk i ka pëlqyer aspak. Ajo i ka kërkuar atij të ndalet dhe është ndiher e ofenduar nga ky veprim pasi në SHBA paratë në skenë hidhen vetëm në klube striptizmi.

Etiketimet
Shperndaje