Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rihana në krah të futbollistit të njohur shqiptar: ”Faleminderit që je kaq fatsjellëse”

Rihana në krah të futbollistit të njohur shqiptar: ”Faleminderit që je kaq fatsjellëse”
February 04
14:30 2018

Ekipi i Arsenalit ku bën pjesë edhe lojtari me origjinë shqiptare Shkodran Mustafi ka fituar ndaj Evertonit me një rezultat shumë të mirë 5-1.

Kjo ja ka vlejtur sepse për këtë skuadër në “Emirates Stadium” ishte edhe ylli botëror Rihana.

Ajo është një tifoze e zjarrtë e këtij ekipi dhe nuk ka nguruar pas ndeshjes të pozojë me disa nga futbollistët ku ndër ta ishte edhe shqiptari Shkodran Mustafi.

Ai e ka shpërndarë edhe në Instagram foton duke e falenderuara Ririn për mbështetjen dhe fatin që i solli. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje