Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rezarta Shkurta tregon format seksi pa “photoshop”

Rezarta Shkurta tregon format seksi pa “photoshop”
October 24
18:49 2016

Të gjithë e dinë se një ndër pasionet e Rezarta Shkurtës është fotografia. Përveçse realizon foto të bukura të nënave dhe fëmijëve të tyre, në Instagram-in e saj shohim edhe disa foto seksi të vetë këngëtares.

Në foton e fundit që ka postuar në rrjetet sociale, Rezi duket shumë seksi me këtë fustan të zi, që nxjerr në pah hiret e saj, duke theksuar se nuk ka aspak nevojë për “photoshop”. Mami i Herës duket shumë joshëse dhe natyrale në këtë foto të realizuar në ambientin e punës së saj.

Nënat e reja duhet të marrin shembull nga Rezarta Shkurta… /Blitz.al/

rezi

capture

Shperndaje