Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rezarta Shkurta, tashmë me një tjetër “look”

Rezarta Shkurta, tashmë me një tjetër “look”
August 08
19:55 2016

Muaji gusht ka ardhur me një ndryshim në paraqitjen e jashtme të Rezarta Shkurtës.

Ashtu siç thotë edhe vetë në profilin e saj në Instagram, Rezartën tashmë nuk do ta shohim më me flokë të gjatë, por me flokë të shkurtër.

“Nuk ka më flokë të gjatë”, – shkruan këngëtarja përbri fotos së postuar në profilin e saj në Instagram.

Nuk e dimë nëse ky “look” i ri është për projektet e ardhshme të këngëtares, pasi ka kohë që Shkurta nuk është shfaqur më me një këngë apo videoklip, por dimë të themi se këngëtarja duket shumë mirë me këtë ndryshim. /Blitz.al/

 

 

No more long hair🙃

A photo posted by Rezarta Shkurta🦂 (@rezartashkurta) on

Komento
Shperndaje