Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rezarta Shkurta publikon foto me bashkëshortin e vajzën. Ka diçka për ti thënë atij…

Rezarta Shkurta publikon foto me bashkëshortin e vajzën. Ka diçka për ti thënë atij…
March 06
14:12 2018

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta e ka nisur mjaft nostalgjike dhe me plot dashuri.

Ajo ka postuar në Insta story një foto me bashkëshortin Ermalin teksa vajza e tyre Hera ka qenë më e vogël. Por ajo ç’ka na rrëmbye zemrat veç fotosh ka qenë dedikimi i ndjerë që ka bërë ajo për Ermalin.

“Mund të eci mbi oqean, mjafton të të kem ty në jetën time”- ka shkruajtur Rezarta.

Madje përveç se një dedikim plot ndjenjë mund të themi se ngjan edhe me një premtim që vetë ajo i bën bashkëshortit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje