Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rezarta Shkurta: Pse Zoti më do pafund!

Rezarta Shkurta: Pse Zoti më do pafund!
September 15
17:08 2016

Rezarta Shkurta i është përkushtuar vajzës të saj dhe punës. Ajo nuk ka qenë shumë aktive, por sot ka bërë një postim shumë të ndjerë në Instagram.

Pavarësisht  se jo çdo gjë ka ecur siç duhet kohët e fundit për Rezartën, ajo përsëri falënderon Zotin për të mirat. Këngëtarja ka postuar një foto me motrën e saj në Prishtinë dhe shkruan: “Zoti më do pafund, zgjodhi që unë të jem motra jote!”

Motra për Rezin është një ndër njerëzit më të afërt, që i ka qëndruar pranë në çdo moment. Kjo është një ndër arsyet që ajo e quan motrën “bekim”.

Fjalë mjaft të bukura këto që çdokush mund t’ia dedikojë motrës së vet./Blitz.al/

rezi

Komento
Shperndaje