Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rezarta Shkurta provon emocionet e fustanit të bardhë

Rezarta Shkurta provon emocionet e fustanit të bardhë
November 27
17:37 2016

Këngëtarja Rezarta Shkurta është e martuar prej disa vitesh me Ermal Hoxhën, ku prej kësaj martesa ka ardhur në jetë vogëlushja e tyre Hera.

Rezarta ka bërë celebrimet por ajo ende nuk e ka veshur fustanin e bardhë.

Për herë të parë ajo poston në Instagram disa foto e veshur nuse. Faktikisht nuk shihet një dasëm në horizont, por mesa duket këngëtarja i është rikthyer modelingut.

Mund të themi se Rezit i shkon shumë fustani i bardhë dhe do të dukej vërtet një nuse e bukur.

Ndoshta një ditë ajo do ta veshë atë, sepse asnjëherë nuk është vonë për ti thënë “JO” fustanit të nusërisë./Blitz.al/

rezi rezii

 

Shperndaje