Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rezarta Shkurta ndan me të gjithë momentet më intime, por më të mrekullueshmet!

Rezarta Shkurta ndan me të gjithë momentet më intime, por më të mrekullueshmet!
April 17
07:58 2017

Rezarta Shkurta ka vendosur që pak para mesnate të ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjete sociale disa momente shumë të veçanta. Në pak sekonda shfaqet në video procesi i lindjes së vajzës së saj, Hera, që siç duket mami Rezi ka vendosur ta ketë gjithnjë të regjistruar.

“Takimi i parë me dashurinë e jetës time”, – ka shkruar ajo. Dhe në fakt, duke pasur parasysh se sa lidhje të fortë kanë Rezi dhe Hera, të cilat edhe në rrjete sociale shfaqen porsi dy shoqe të ngushta, gjithçka merr edhe më shumë kuptim.

Një kujtim shumë i veçantë i Rezartës, por që tani u kthye në të tillë edhe për ndjekësit e saj. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje