Blitz

 Breaking News

Revoltohet Silva Gunbardhi!

Revoltohet Silva Gunbardhi!
November 16
15:39 2016

Jemi mësuar që këngëtaren Silva Gunbardhi ta shohim gjithmonë të buzëqeshur, por duket se diçka e paska acaruar këtë herë.

Ajo është revoltuar me ndërprerjen e energjisë elektrike dhe për këtë ka postuar një shkrim.

“Si mund të rrijë njeriu me orë të tëra pa drita? Viti 2016 dhe këta po njëlloj! Ah, si nuk u bie pika këtyre! Pa ujë, pa drita”,- ka shkruar ajo.

Ndërprerja e energjisë dhe e ujit është kthyer në një problem që shqetëson shumë njerëz kohët e fundit e jo vetëm këngëtaren. Por duket sikur inatin e dritave Silva po e nxjerr nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale./Blitz.al/

silva

Share