Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Revoltohet Bleona Qereti: “O mjeranë, kur do ta kuptoni që nuk më jeni dashur ndonjëherë?”

Revoltohet Bleona Qereti: “O mjeranë, kur do ta kuptoni që nuk më jeni dashur ndonjëherë?”
November 10
09:42 2016

Këngëtarja Bleona Qereti ka qenë një nga emrat më të lakuar ditën e djeshme, sepse e ka shprehur hapur përkrahjen për Donald Trump dhe madje ka publikuar një mesazh urimi që i ka dërguar këtij të fundit.

Por reagimet e disa prej ndjekësve të saj nuk kanë qenë nga më të mirat, pasi ata e kanë quajtur Donald Trump-in një njeri të frikshëm dhe Bleonën e kanë ofenduar duke qenë se ajo mbështeti këtë të fundit.

Bleona e ka fshirë mesazhin nga Instagram-i dhe ka reaguar e revoltuar, duke iu drejtuar të gjithë atyre që e ofenduan te postimi i mëparshëm.

Më poshtë ndiqni deklaratën e plotë të saj:

bleona

Ndërkohë në një postim vetëm pak minuta më parë, Bleona ka sqaruar se do të mbyllë llogarinë e saj në Facebook.

bleona2

/Blitz.al/

Shperndaje