Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Revoltohet Afërdita Dreshaj: “Përfundimisht ju jeni të sëmurë!”

Revoltohet Afërdita Dreshaj: “Përfundimisht ju jeni të sëmurë!”
December 01
09:40 2016

Modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, aktualisht është duke jetuar në SHBA së bashku me të dashurin e saj çek.

Mirëpo vazhdimisht dalin thashetheme në mediat shqiptare se modelja është ndarë apo është në krizë me marrëdhënien e saj të dashurisë. Por Afërdita gjithnjë e ka mohuar këtë gjë. Fillimisht për emisionin “Thumb” ajo tha se nuk ishte ndarë me të dashurin, por teksa ka ende zëra që qarkullojnë, ajo ka vendosur të shkruajë e revoltuar në Instastory: “Përfundimisht jeni të sëmurë! Më vjen keq për ju, që frustrimet tuaja i shfryni tek unë apo të tjerë si unë. Nuk jam rikthyer me njeri sepse nuk jam ndarë KURRË!” – ka përfunduar ajo.

15271568_10210967723139638_2079740012_o

Kjo ‘revoltë’ e modeles vjen pasi siç duket ajo është lodhur nga të gjitha thashethemet për një ndarje të mundshme. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje