Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reperi shqiptar u tregon të gjitha vajzave: “Seksi më pëlqen në mëngjes, jo në darkë”

October 21
19:45 2017

Këtë javë Trim Jetullahu ka dhënë një intervistë për “Thumb”. Ndryshe nga intervistat e zakonshme, kjo është realizuar në një dhomë masazhi.

Duke u nisur nga ky fakt reperi është pyetur nëse masazhin e preferon në mëngjes apo në darkë.

“Në mëngjes dua seks në mbrëmje dua masazh”.- ka thënë Trimi duke qeshur.

Epo vajza, reperi seksi sapo ju tregoji kur dëshiron të bëj seks kështu që duhet ta keni parasysh, mos ja ngatërroni seksin me masazhin, sepse ai nuk toleron./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje