Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reperi i njohur shqiptar konfirmon ndarjen ngae dashura: “U ndamë, por jemi sërish miq!”

February 28
17:15 2018

 

Është shumë e rrallë që reperat të ndajnë me mediat detaje nga jeta e tyre personale, por kjo gjë nuk ndodh me emrin e ri në fushën e repit: Buta!

I ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, bashkë me menaxherin e tij, Faton Shoshi, Buta ka treguar se marrëdhënia e tij me këngëtaren Edona Vatovci ka përfunduar.

Reperi i “Mbi Re” ka thënë gjatë bisedës se marrëdhënia ka marrë fund në nëntor të 2017 dhe se tani janë thjesht miq.

Kujtojmë se lajmi për një lidhje mes të dyve ka marrë “dhenë” në media sociale, por asnjëherë nuk pranuan diçka të tillë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje