Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reperi i njohur humb jetën në moshën 20 vjeçare

June 19
08:53 2018

Related image

Vetë repi është muzika e cila është krijuar në rrugë dhe shumë prej këngëtarëve të repit janë persona të ngatërruar në çështje të ndryshme përfshirë vjedhje ose armiqësi të vjetra.

Ditën e djeshme në ShBA ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Reperi i njohur me emrin XXXTentacion ka humbur jetën në moshën 20 vjeçare. Teksa ka qenë me motor në jug të Floridas ai është qëlluar me armë nga një autor i panjohur.

Policia ka thënë se reperi është dërguar menjëherë në spital por nuk ka mundur tu shpëtonte plagëve të marra./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje