Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Renis Gjoka ironizon veten: Vilë 3-katëshe, edhe me papafingo

Renis Gjoka ironizon veten: Vilë 3-katëshe, edhe me papafingo
October 06
13:13 2016

Rovena Dilo dhe Renis Gjoka kanë qenë të ftuar në emision “Thurrje” të moderatores Jonida Vokshi.

Këngëtarja ka postuar një fotografi nga prapaskena e emisionit ku shfaqet bashkë me kolegun e saj Renis gjoka. Renisit duket se nuk i kapëlqyer vetja në këtë fotografi. Gjoka ka shkruar një koment në postimin e këngëtares duke ironizuar se koka e tij ngjan si një “vilë tre katëshe edhe me papafingo.”

“ Bobobo. Çfarë koke unë. Vilë 3-katëshe edhe me papafingo”- shkruan Renisi./Blitz.al/

renis

Komento
Shperndaje