Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Renee feston 3-vjetorin: Mami Nora dhe babi Robert na mikpresin në dhomën e tyre të gjumit!

Renee feston 3-vjetorin: Mami Nora dhe babi Robert na mikpresin në dhomën e tyre të gjumit!
May 15
14:42 2018

Renee, vogëlushja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është padyshim një nga fëmijët më të këndshëm të shoëbizit shqiptar, sidomos për faktin që ajo shpesh ka qejf të këndojë dhe të ndjekë tezen e saj Era Istrefin duke u kthyer kështu menjëherë në lajm nëpër portale.

Ajo sot feson 3 vjetorin e lindjes ndaj dhe Nora ka vendosur të shpërndajë dy foto shumë të këndshme ku me tu ngritur në mëngjes, kanë marrë vogëlushen në krevatin e tyre dhe i kanë dhuruar një tortë të vogël ngjyrë rozë.

Happy Bday my 🌏 Mami dhe Babi te duan shume ❤️ #babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

“Gëzuar ditëlindjen bota ime! Mami dhe babi të duan shumë!” – ka përfunduar Nora në dedikimin e saj në Instagram ndërkohë që të gjithë ndjekësit i kanë komplimentuar si një nga familjet më të bukura. /Blitz.al/

Share